Slide 2 ORİJİNAL
YAZILIMLAR
TÜM PROJELERİMİZDE
İSTİSNASIZ ORİJİNAL
LİSANSLI YAZILIMLAR
KULLANIYORUZ.
Slide 1 EKONOMİK
FİYATLAR
FİYAT PERFORMANSI YÜKSEK
ÖMÜR BOYU GARANTİLİ HİZMET
Slide 3 PREMIUM
İÇERİKLER
SİTELERİMİZİ LİSANSLI PREMIUM
ENVATO İÇERİKLERİYLE TASARLIYOR,
GOOGLE & DİĞER PLATFORMLARDA
TELİF PROBLEMLERİNİN ÖNÜNE GEÇİYORUZ.
Slide

Slide 2 ORİJİNAL
YAZILIMLAR
TÜM PROJELERİMİZDE
İSTİSNASIZ ORİJİNAL
LİSANSLI YAZILIMLAR
KULLANIYORUZ.
Slide 1 EKONOMİK
FİYATLAR
FİYAT PERFORMANSI YÜKSEK
ÖMÜR BOYU GARANTİLİ HİZMET
Slide 3 PREMIUM
İÇERİKLER
SİTELERİMİZİ LİSANSLI
PREMIUM ENVATO İÇERİKLERİYLE TASARLIYOR,GOOGLE & DİĞER PLATFORMLARDA TELİF SORUNUNUN ÖNÜNE GEÇİYORUZ.

Fiyatlarımız Neden Ekonomik?

9 yıllık sektör tecrübemiz sayesinde en kaliteli sunucu, yazılım ve uygulamalara en uygun fiyatlarla sahip olabiliyoruz. Ayrıca iş tecrübemiz sayesinde kaliteden ödün vermeden tasarımlarımızı birçok firma veya freelancera göre çok daha hızlı tamamlayabiliyoruz. Tüm bunların neticesinde ekonomik fiyatlara uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ve yeni yüzlerce müşteri kazanabileceğiniz web sitelerini inşa ediyoruz.

Neden Orijinal Yazılım?

Döviz kurunun yüksek oluşu nedeniyle orijinal yazılım lisanslaması pek tercih edilmez. Bunun yerine korsan yani kırılmış/cracklenmiş yazılımlar tercih edilir. Ancak kırılmış lisanslı yazılımlarla inşa edilen sitelerin ömrü birkaç hafta veya birkaç ay ile sınırlıdır. Bu siteler hiçbir şekilde yazılım güncellemesi alamayacağı için hack operasyonu görmesi de kolaylaşacaktır.

Biz dünyanın en büyük yazılım satış sitesi olan Envato’da genişletişmiş sürümlü yazılımlara sahibiz. Genişletilmiş sürümler sayesinde hem her site lisansı için 59$ gibi yüksek bir ücret ödemiyor hem de tüm sitelerimizde orijinal lisanslı yazılımlar kullanıyoruz. Böylelikle crackli yazılımlı site fiyatına orijinal yazılımlı ömür boyu garantili web sitesine sahip oluyorsunuz.

Zamanında İş Teslimi

Projelerinizi taahhüt ettiğimiz zaman içerisinde teslim etmek en temel gayelerimizdendir. Web tasarım projelerinizi zamanında teslim etmemiz için müşterilerimizin gerekli olan veri ve bilgileri zamanında göndermesi oldukça önemlidir. Veri akışında müşteri kaynaklı bir gecikme olmadığı sürece projelerinizde gecikme yaşanmayacaktır.

Nadiren de olsa bir takım gecikmeler yaşanabiliyor. Ancak bu gecikmelerinse genel nedeni müşterinin proje başladıktan bir süre sonra sitesi için yeni detaylar aktarmasıdır. Projenize başlamadan evvel aklınızdaki tüm detayları aktarmanız süreci daha sağlıklı hale getirecektir.

Doğru Renkler Doğru Tasarım Kalıcı İşçilik

Sitelerinizi tasarlarken sizlerin ve kurumunuzun zevklerini göz ardı etmeden; sektörünüzle uyumlu, gelenekten kopmadan özgün, hem göze hem akla hitap eden kalıcı modası geçmeyen tasarımlar üzerinde yoğunlaşıyoruz. Sitenize giren ziyaretçileri yormadan, aradıkları tüm bilgilere ulaşabilecekleri %100 Responsive tasarımları tercih ediyor, işimizi keyifle yapıyoruz.

Müşteri Beklentilerini Karşılamak

Yeni müşteriler kazanmak, satışlarını artırmak veya kendi sektöründe prestij kazanmak… Müşterilerimizin hedefi her ne olursa olsun ortak tek bir gayemiz var. O da müşteri memnuniyetini zirvede tutarak fiyat performansı yüksek bir iş çıkarmak. Ödediğiniz bir liranın bile kıymetini göz ardı etmeden, memnuniyetiniz için var gücümüzle çalışıyoruz.

Sürekli İletişim

Müşterilerinin sitelerini emanet ettikleri firmalarla kolay bir şekilde iletişim kurmaları oldukça önemlidir. Site üzerinden yapılacak değişiklikler veya düşük ihtimal de olsa olası performans kayıplarında bunu bildirmesi hızlı ve konforlu olmalıdır. Günün 16 saati aktif olarak çalışan WhatsApp hattımızla ve mail ile pratik ve hızlı bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz.

Slide Hayalinizdeki web sitesine en ekonomik fiyatlarla sahip olmak için bizimle iletişime geçebilir, hızlıca teklif alabilirsiniz. TEKLİF ALIN Tıkla & Teklif Al