Geri bildirimleriniz bizim için çok kıymetli.

PT Kadir Çelebi

Ekonomik nedenlerle pek bütçem yoktu ama iyi de bir şey olsun istiyordum çok tatmin edici bir çalışma oldu. Niyetimde yalnızca site yaptırmak ve yeni müşteriler kazanmak vardı birkaç firma ile görüştüm. Fotoğraf çekimi hediyeleri olduğu için burayı tercih ettim. Oldukça profesyonel ve seviye atladığım bir çekim oldu. Çok teşekkürler.

Gökhan Uzun

Zamanında ve en önemlisi içimize sinen bir çalışma oldu. Daha sonrasında sitemize bayi ödeme sistemi de entegre ettirdik. Geçen 2,5 yılda herhangi bir problem yaşamadık ve site sayesinde yüzlerce yeni müşteri edindik. 2021 yılında tamamen e-ticaret sistemlerine geçiş yapmayı düşünüyoruz bunun için de bu firmayı tercih edeceğiz.

Cemal Koçer

Şirket olarak Burak Bey ile 2 kere çalıştık. Kafamızdaki projeyi birebir yapmasının yanında kendi tecrübeleri ve trendi yakalamamız hususunda kendisine has ufak dokunuşlar ile 2 güzel proje çıkardı. İlerleyen projelerimizde de Burak Bey ile çalışmayı düşünüyoruz. Referans olarak yanındayım.

İlhan Koç

Boşnak lezzetleri üzerine üretim yapan bir imalathaneyiz. Boşnak lezzetlerini en iyi şekilde yansıtabilmek için iyi bir web sitesine ihtiyacımız vardı. Tıpkı yemeklerimiz gibi ortaya çıkan site de çok sıcak ve lezzetli oldu. Fotoğraf hizmeti almaya devam edeceğiz inşallah. Biz memnunuz.

Remzi Erdem Kurt

Makine üretim firmamız için yaptırdık memnun kaldık yakın zamanda ingilizce versiyonunu da yaptıracağız.

Emre Gönüllü

İlgi alaka süper, projemiz 4-5 gün gecikti ama önemli olan içimize sinmesiydi. Şahsen ben memnun kaldım.

Slide Hayalinizdeki web sitesine en ekonomik fiyatlarla sahip olmak için bizimle iletişime geçebilir, hızlıca teklif alabilirsiniz. TEKLİF ALIN Tıkla & Teklif Al